Youtube Neden Arka Planda Çalışmıyor ?

Youtube arka planda işte bu yüzden çalışmıyor

0

Youtube video platformunu bilmeyenimiz yoktur . Bugün Youtube üzerinden ünlü olan , milyarlarca izlenme alan , milyonlarca hayran kazanan , Youtube üzerinden kazandığı para ile evini geçindiren insanlar var . Youtube bugünlere kolay gelmedi . Sürekli yeni güncelleme yaptı , insanlara para kazandırdı , insanları popüler etti fakat neden hala arka planda planda çalışmıyor ? 

d3332aca2f9946f17035dcfccb6f5e8a2309f731

Piyasada bir çok program var ve bu programlar sayesinde Youtube arka planda çalışıyor veya müzikler mp3 videolar mp4 formatında indirilebiliyor . Youtube kanalı olanların ( video atanların ) özellikle bildiği bir şey vardır ki TELİF .

Youtube telif olaylarına çok dikkat eder . Bir insan veya şirketin telif haklarını ihlal ederseniz , mahkemelik bile olabilirsiniz .

An employee holding recording equipment walks past Google Inc.'s YouTube logo displayed at the company's YouTube Space studio in Tokyo, Japan, on Saturday, March 30, 2013. In Japan, YouTube's biggest regional success story in Asia, the company is recruiting online stars to bolster its local-language channels with more-targeted original programming and higher production values. Photographer: Kiyoshi Ota/Bloomberg via Getty Images

Durum böyleyken Youtube , mobilde arka planda çalıştığı zaman telif haklarını ihlal edeceğini düşünüyor olsa gerek ki arka planda çalışmayı desteklemiyor . Koskoca milyarlık şirket , insanlara para kazandırıyor , canlı yayın destekliyor başka hangi sebepten ötürü arka planda çalışmasın ki ?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.