Twitter Takipçilerinizi Sürpriz Mesaj İle Karşılayın – Twitter Destek Sağlar Nasıl Yapılır

Twitter destek sağlar yazan hesaplar nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi ?

0

Twitter üzerinden sizlere mesaj atan insanlara sürpriz yapmak istiyor musunuz ? Cevabınız evetse doğru yerdesiniz .

Twitter her geçen gün gelişiyor ve sizlere herkes tarafından bilinmeyen bir özelliğinden bahsedeceğim . Bu özellik sayesinde size mesaj atmak isteyen kişileri sürpriz mesaj ile karşılayacaksınız . Öncelikle söylemek istiyorum ki bu özelliği devreye sokmanız için herkese mesajlarınızı açmanız gerekiyor .Yani isteyen herkes size mesaj atabilecek . Herkesin mesaj atmasını istemiyorsanız bu özelliği malesef kullanamayacaksınız . Şimdi nasıl yapıldığına geçelim .

Fotoğrafta gördüğünüz gibi hangi saatler aralığında yanıt verebileceğinizi seçebiliyor , mobil üzerinden mesaj atma butonunuz 2. fotoğrafta gördüğünüz gibi gözüküyor . 

724 yanıt verirScreenshot_20170719-133830

Birisi size mesaj atacağı zaman seçtiğiniz mesaj bu şekilde otomatik olarak gözüküyor .  Üstte yazan mesaj önceki otomatik mesajım altta ki ise yenilediğim otomatik mesajım . Sizlerde vereceğim link üzerinden size mesaj atacak insanları sürpriz ile karşılayabilirsiniz 🙂  

oto mesaj

Arama yerinde hesabınız veya kullanıcı adınız aratıldığı zaman DESTEK SAĞLAR şeklinde masaüstünde altta , mobilde üstte yazı yazar . 

destek sağlar Screenshot_20170719-133809

Artık ne işe yaradığını öğrendiğinize göre nasıl yapmaya geldi sıra . 

Size vereceğim linke tıklamadan önce hesabınıza girdiğinize emin olun . Sonra linke tıkladığınız zaman açılan sayfada karşınıza mavi butonlu Add business features yazısı çıkacak . Yazıya tıkladıktan sonra …

destek hesabı 3

Direct Messages ve  Support account yazan yerlerin altında ki butonlara tıklamanız gerekiyor .

destek hesabı 1

Sonra Support hours yazısı altında Add Hours yazısı göreceksiniz . Add Hours yazısı altından hangi saat aralığında cevap vereceğinizi seçebilirsiniz . Ben onunla uğraşmamak için 7/24 cevap veririm dedim devam ettim . Devam ettikten sonra sıra otomatik olarak ne yazacağınıza gelecek .

destek hesabı 2

Welcome messages yeri altında ki yere de otomatik olarak yazacağınız yazıyı yazıp onaylayacaksınız .

Artık sıra hayırlı olsun demekte 🙂

Size mesaj atan takipçilerinizi sürpriz ile karşılamak , twitter hesabınızı destek hesabı yapmak için TIKLAYIN

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.