Travis Scoot – Mom I Can Fly | Film Önerisi

0

Geçtiğimiz günlerde Netflix’de dolaşırken karşıma çıkan ve izlemek için ilgimi çeken bir film/belgeseli sizlere önermek istiyorum. Belgeselleri bilgi verdiği için izlemeyi severim. Özellikle başarı hikayeleri gibi durumlar söz konusuysa bu tür belgeseller oldukça dikkatimi çeker. İşte bu

yüzden olacak ki Mom I Can Fly belgeselini izlemek istedim. Aslında önerilecek bir şey var mı pek bilmiyorum fakat insanların hayatlarının bir kısmının yansıtıldığı belgeseller hoşuma gidiyor.

Travis Scoot adlı rapçinin hayatına baktığımız zaman bir anda üne ve paraya kavuşan birisi olarak görebilirsiniz. Belgeselin tanıtımından da göreceğiniz üzere henüz daha 3-5 sene öncesine kadar arkadaşları dahil 15 kişilik bir konser verirken artık binlerce kişi önünde sahne alan birisi haline dönüşmüş. Belgeselde de anlatıldığı üzere Grammy ödüllerine adaylığı ve baba olmasının üzerinde epeyce durulmuş. Çıkarmış olduğu AstroWorld albümünün isminin kendisinde taşımış olduğu anlam olsun, babalık sürecinden çocuğu ile geçirmiş olduğu vakit olsun ( belki kameraya oynuyordur fakat benim gözümde iyi bir tavır vardı.) benim ön yargılarımı kırmamı başardı. Sanatçıların genellikle sahnesini izlemesem de bu belgesel sayesinde Travis Scoot’un sahnesini izleme şansı yakaladım. Seyirci ile mükemmel bir diyalog ve enerji halinde. Mesleğini mi yoksa seyirciyi mi sevdiğinden bilinmez fakat bu adamın mükemmel enerjisi var ve bu enerjiye ben sahip  değilim.

Fragmanı izlemeden önce Astro World Albümünden sevdiğim bir şarkıyı sizlere önermek isterim.

Mom I Can Fly Fragman :

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.