Hep İyilikle Kalın – 350. Yazı

0

Selam ! Yazıya nasıl başlacağımı bilmiyorum bu yüzden direkt olarak yazıma konuya dalarak giriyorum . Bu yazımın amacı bir farkındalık oluşturmak ve yapacağım şeyler hakkından planım / programım hakkında biraz bilgi vermek olacak .

Bildiğiniz üzere ülkemizde ve dünyada hayvan , insan , doğa demeden her şeyin illaki bir yardıma ihtiyacı var . Doğanın insanın ve hayvanların kendisine göre bir ihtiyacı olduğunu herkes bilir . Erdem Öztürk olarak hayalim olan web sitemin kullanıcı adını 13 Ağustos 2016 tarihinde aldım ve bu siteye iyi veya kötü 4 Mayıs 2017’den beridir yazılar yüklemekteyim . Normalde kendi adıma ait o lan erdemozturk.com.tr adresli sitemde ilk zamanlar bilgi – haber – eğlence bazlı giderken Kasım 2018’de vermiş olduğum radikal karar ile gerek takipçilerim gerekse insanların merak ettiği konular hakkında bildiklerimi paylaşmak , öneriler vermek , tavsiyelerde bulunmak , eğitim adı altında insanlara bir şeyler katabilmeyi istedim . Bir çok zamandır internet alemindeyim ve çeşitli fikirlere , projelere sahip oldum . Hiç başlamadan bitirdiğim işim de oldu , maddi imkansızlıktan dolayı sonraya ertelediğim projemde . Keza şu an devam ettiğim projemde var ve devam ettiğim projelerin başında erdemozturk.com.tr adresli sitemi sayabilirsiniz . Kasım 2018 tarihinde aldığım karar ile gücümün ve bilgimin yettiğince her gün 1 yazıda olsa sitemde paylaşacak ; beğendiğim şarkı da olsa izlediğim filmde olsa bildiğim bilgide olsa bu kararımı gerçekleştirecektim . Gücümün yettiğince yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim .

Web sitemde çok azda olsa bir gelir elde ediyorum . Sitemde ki gelirin bir kısmını yardıma muhtaç hayvan , insan ve doğaya bağışlamaya karar verdim . Şu anlık kazancım çok düşük olduğu için her 50 yazı için 1 bağış yapacağım . Her bağışımı farklı vakıfa bağışlamak istiyorum ki insan , hayvan ve doğaya , okuyamayan öğrenciye , kanserli insanlara aynı derecede yardım edebileyim . Benim her 50 günde veya 60 günde bir yatırdığım 10 TL belki elle tutulur bir para olmayacak fakat benim amacım bir şekilde iyilik yapmak ve bu iyiliği insanların içerisinde bir şekilde yayılmasına ön ayak olmak . Bu yazı sitemde ki 350. Yazı … yani anlayacağınız bundan önce 7 defa bir yerlere yardım ettim ve yarından itibaren sitemde yazılar paylaşmaya devam edeceğim , bunun üzerinden para kazanacağım ve bu paraları tekrar insanlara, hayvanlara ve doğaya yardım olarak kullanacağım . Eğer bir gün sitem veya başka bir projem daha fazla gelir elde ederse daha fazla yardım yapacağıma hiç şüpheniz olmasın .

Hep iyilik ile kalın 🙂

-Erdem Öztürk

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.