Gününüzü En İyi Şekilde Kullanmanın 10 Yolu

0

Her gün bir hediyedir, bu yüzden buna hediye diyorlar. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun? Oraya gidip en iyi şekilde yararlanmalısın!

Gününüzden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı tam olarak bilmiyorsanız, sizi her gün sağ ayaktan başlamak için atmanız gereken en iyi 10 adımla doldurmak için buradayız. Hazır, başla, git!

Gününüzü En İyi Şekilde Kullanmanın 10 Yolu

Gününüzden en iyi şekilde nasıl yararlanabilirsiniz?

Daha erken kalk

Alarmı sabah 4’e ayarlamanıza gerek yok, ancak sabaha daha keyifli ve rahat bir başlangıç ​​yapmanıza gerek kalmadan sadece 20 dakika önce uyanmanız.

Bu zamanı sizin için bir şeyler yapmak için kullanın; Sakin bir fincan kahvenin tadını çıkarın, evde kahvaltı yapın, meditasyon yapın, dergi yapın, hafifçe gerin, okuyun veya annenizi arayın.

Dışarı çık

Çevrenizdeki dünya ile bağlanın ve bir yürüyüşe çıkın. Ailenizle, köpeğinizle, arkadaşınızla veya yalnız, bir varış noktası olan veya olmayan. Açık havada ilham ver ve canlan!

Bir yabancı ile iletişime geç

Baloncuktan çık ve bağlan – sosyal medyada değil, gerçekten bağlan! – yeni biriyle. İltifat, bir fikir isteyin, bir fikri paylaşın.

Eski Bir Arkadaşa Ulaşın

Geçmişinizle ve hayatınızın farklı aşamalarında sizi tanıyan biriyle bağlantı kurun. Daha basit veya daha zor zamanları hatırlayın ve onlarla yetişirken gününüzde bir bakış açısı kazanın. Ara, metin yaz, mektup yaz.

Yarın için bir Plan Başlat

Ertesi gün için bir şeyi harekete geçirin. Bugün yarın size yardımcı olacak bir şey yapmak, planlarınızın kontrolünü ve oyunun önünde hissetmenize yardımcı olur.

Yapılabilir bir yapılacaklar listesi yazmak kadar küçük veya bir randevu ayarlamak kadar büyük olabilir.

Favori Bir Şarkı Dinle

Müzik ruh halinizi etkiler ve sevdiğiniz şarkıları duymanın beyinde olumlu etkileri vardır. En sevdiğiniz reçeli açın ve sallayın!

Dünün Pozitiflerini Yansıtma

Sık sık geçmişte yaşama hatası yaparız, ancak dünün olaylarını bugün ilerletmek için kullanmak sizin zamanınıza değer.

Dün bir arkadaşıyla kahve içerken harika vakit geçirdin mi? Ona bir metin vur ve yakalamanın ne kadar iyi olduğunu söyle. Coworker, yeni tamamladığınız bir proje için size tebrik e-postası gönderir mi? Tekrar oku!

Başka Birine Bir Şey Yap

Başkaları için bir şeyler yapmak bizi sadece iyi ve amaçlı hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda onların gününü de yapar. Her gün ileri ödeme için bir noktaya değin.

Birisinin kapılarını tutmasından arkadaşlarına profesyonel olarak bağlanmaya kadar her gün pozitif enerji üreteceksin.

Gülmek

Kahkahaların en iyi ilaç olduğunu zaman ve tekrar öğrendik. Egzersiz yapmak için benzer etkileri vardır, kan akışını arttırır, vücudu rahatlatır ve stresi azaltır. Bir filmde, çevrimiçi videolarda, çocuklarla oynarken veya en komik arkadaşınızla sohbet ederken, her gün dozunuzu alın.

Günlerini en iyi şekilde geçiriyor musun?

Yaşadığınız yaşam türü günlerinizi nasıl geçireceğinize bağlı olarak belirlenir. Hayatı tamamen yaşayabilmeniz için, sizin sorumluluğunuzda olmanız ve gününüzü en iyi şekilde geçirmeniz gerekir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.