Fantastik Film Sevenler Buraya

Fantastik film sevenler buraya birbirinden güzel 5 tane film önerisi

0

Bu yazımda sizlere , siz fantastik film severlere 5 adet herkesin sevebileceği filmi derledim .

1 . Alis Harikalar Diyarında : Aynanın İçinde : İlk bakışta çocuk filmi gibi görünse de her insana hitap edecek seviyede bir film . Kardeşiniz , yeğeniniz , komşunuzun çocuğu .. ile izlerken hem çocukların hem de sizin sevebileceğiniz bir film .

alis-harikalar-diyarinda-2-fragmani-2016_9222411-20380_1920x1080

2 . Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları : Bayan Peregrine adında bir kadının başından geçen olayı anlatan filmde çeşitli özellikleri olan çocukların kötülere karşı savaşını ele almış . Filmde ki çocukların her birinin farklı özelliği var ve her biri birbirinden özel özellikler . Bir şans verseler hangisini tercih edeceğimi şaşırırım .

413443

3.  Goosebumps: Canavarlar Firarda :  Kitaptan kaçan canavarlar ve onları tekrar kitaba sokmaya çalışan insanlar . Neden kitaptan kaçtıklarını ve neden yakalamak istediklerini filmi izleyince öğrenirsiniz . Pişman olmayacaksınız .

goosebumps_ver3

4. Seçilmiş kişi : Bir filmi izlememizin bir hikayesi olur ya hani . Bir arkadaş önermesi , internette popüler olması , bir ünlünün oynaması vs. bu filmde Taylor Swift oynamasına rağmen   3. önerdiğim filmde oynayan Odeya Rush sayesinde Seçilmiş Kişi filmini keşfetmem gerçekleşti .

Goosebumps: Canavarlar Firarda filminde gerek oyunculuğu gerekse güzelliği açısından seyirciyi büyüleyen Odeya Rush’ı  Goosebumps: Canavarlar Firarda filminde izledikten sonra oynadığı başka film var mı diye araştırdım ve BİNGO ! Seçilmiş kişi filmini ne kadar Odeya oynuyor diye izlesem de geleceğe farklı bir bakış açısı ile yaklaşıyorlar .

MV5BMTY1MTIxMjg2Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwMjUyNzgwMjE@._V1_UY1200_CR90,0,630,1200_AL_

5. Yarının Dünyası : Seçilmiş kişi filminde Geleceğe farklı bir bakış açısı demişken  , Yarının Dünyası filmini önermeden geçemem . Adı üstünde Yarının Dünyasını ele alan film , gelecek acaba nasıl olacak diye düşünenler hiç düşünmeden bu filmi izleyebilir .
 121469

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.