Evinizde Poster Yapın

Evinizde ki yazcılar artık boşuna durmayacak

0

Rasterbator adı olan program sayesinde evinizde ki yazıcıdan istediğiniz fotoğrafı siyah beyaz veya renkli şekilde istediğiniz boyutta çıkarabileceksiniz .

Aşağıda adım adım ve kullanımı bir o kadar kolay olan program sayesinde sizde benim gibi istediğiniz fotoğrafı sayfa sayfa çıkartıp , bant ile odanızın , ofisinizin vs. yerlere asabilirsiniz .

Bilgisayara ekstra program yüklemeden , sadece vereceğim linke girerek , bilgisayarınızdan seçtiğiniz en güzel fotoğraflarınızı büyüterek duvarınızı süsleyebilirsiniz .

20170504_220737
                 ( Solda ki fotoğraf 4 A4 kağıdına sağda ki fotoğraf 6 adet A4 kağıdına basılmıştır )

Yukarıda gördüğünüz resimleri ben bastım ve duvarımda asılı . Fotoğraflar Geleceğe Dönüş filmine aittir . Duvarınıza bu program ile basıp asacak resim/fotoğraf bulamıyorsanız pinterest hesabımın posterler bölümünü takip edebilirsiniz . Pinterest hesabım için tıklayın —> Pinterest Hesabım

Gelelim konumuza . Adım adım bu işlem nasıl yapılıyor anlatıp , bu site sayesinde yapılan posterlerden bir kaç fotoğraf örneği bırakıp yazıma son veriyorum .

Site adresi : https://rasterbator.net

    1. Adım : Siteye girip Create your poster’e tıklayın poster 1

 

2. Adım :  Bu sayfa açıldığı zaman isterseniz bir link üzerinden veya bilgisayarınızdan fotoğraf seçin .

poster 2 

 

3. Adım : Burdan keyfinize göre boyutu kaç sayfa olacağını seçip Continue’ye tıklayın . 

poster 3

 

Burdan sonra size , bir kaç soru daha soracak ( filtre olsun mu vs. ) sonra ise bilgisayarınıza bir tane PDF dosyası inecek ve son işlem olarak inen PDF dosyasında ki fotoğrafı yazdırıp , kenar boşluklarını kesip birbirine yapıştırmak .

Artık istediğiniz fotoğrafı duvarınızda poster olarak görebilirsiniz 🙂

 

RASTERBATOR İLE YAPILAN BİR KAÇ POSTER

9654 8605

7495 1871 3562 1304

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.