Android Uygulama İle Para Kazanma | İnterneten Para Kazanma

0

Bugüne kadar bu site ile defalarca internetten para kazanma yöntemleri paylaştım . Bazı yöntemler yatırım gerektirirken bazı yöntemler sıfır yatırım ile ufakta olsa para kazandırıyordu . Android uygulama ile para kazanma yatırım gerektiren uygulamalardan birisi olsa da aylık onbinlerce lira

para kazanabilirsiniz . Sizlere bir umut vermiyorum veya evet bunu yaparsanız kazanbilirsiniz demiyorum zaten benimde bir mobil uygulamam henüz yok fakat güzel paralar kazanan tanıdıklarım , bildiklerim var. İlerleyen zamanlarda güzel bir projem olursa bende önceliğim insanların faydasını gözetmek olacak ve bunun sayesinde para kazanacağım . Zaten bütün işler böyle değil midir ? Bir işte çalışırsanız iş verene fayda sağlarsınız ve karşılığında para kazanırsınız .

Android uygulama yaparken özgün fikir sizi güzel yerlere götürecektir . Örneğin son zamanlarda popüler olan canlı yarışmalar bunun örneği olarak gösterebiliriz . Ülkemizde soru cevap uygulamalarının tutulduğunu gören birkaç girişimci arala fiziksel reklam alarak dağıttıkları paranın 100 mislini kendileri kazanıyor . Bu yüzden özgün bir fikir her zaman sizi ileriye taşıyacaktır .

Android uygulama üzerinden nasıl para kazanılır ?

Android uygulamalar üzerinden para kazanmanın bir çok yolu vardır .

  1. Google Reklamlar ile para kazanma : Bildiğiniz üzere Google firması android uygulamalara reklam vermektedir . Uygulama içerisinde çıkan küçük banner reklamlar veya bir anda çıkan videolu reklamlar hep Google reklamlardır .
  2. Özel Abonelik : İsterseniz uygulama içerisinde sınırsız reklamsız üyelik satarsınız isterseniz uygulama içi daha fazla içerik görmelerini sağlayarak kullanıcılarınızı özel üyeniz yapabilirsiniz .
  3. Kredi Satmak  : Örneğin bir oyun ürettiyseniz kullanıcılarınıza uygulama içerinde kullanabilecekleri kredileri para karşılığında satabilirsiniz .
  4. Reklam İzletmek : Google kuralları gereği kullanıcılara çok reklam izletmek sizin için iyi değil . Reklam verenlerin de paralarının boşa gitmesini sağladığı için para kazanmak uğruna bir kullanıcıya 100 defa reklam izletmek ahlaki olduğunu düşünmüyorum fakat kullanıcılarına her gün 1 hak tanıyıp bu haklar doğrultusunda reklam izle kredi kazan derseniz para kazanabilirsiniz .

Bu yazımda sizlere Android uygulama ile para kazanmakdenilince akla ilk gelen para kazanma yöntemlerinden bahsettim . İnsanlarınindirebileceği ve sizlere para sağlayacak bir fikriniz varsa ne duruyorsunuz ?Hemen işe koyulun 🙂

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.