5000+ Beğenili Facebook Sayfası Açma

Facebook sayfası açmak istiyorsanız ve sayfa beğenisini dert ediyorsanız doğru yerdesiniz .

0

Facebook 2 Milyar kullanıcı sınırına ulaşmışken bizim neden bir Facebook sayfamız olmasın ? Öncelikle şunu belirtmek istiyorum işlem tamamen organik ve biraz uğraş istiyor .

Öncelikle bir Facebook hesabına sahip olmalısınız . Facebook hesabınız yoksa buradan açabilirsiniz .

Facebook hesabınıza girdiğiniz zaman örneğin 500 arkadaşınız varsa 500 kişinin beğendiği bir Facebook sayfanız var demektir . Yazımın başlığında belirttiğim 5000 beğeni nasıl olacak diye soracak olursanız şayet , bildiğiniz üzere Facebook’ta 5000 arkadaş ekleme limiti bulunmaktadır . Eğer ki Facebook hesabınıza 5000 arkadaş eklerseniz ve hesabınızı sayfaya çevirirseniz , 5000 beğenili Facebook sayfanız olmuş olur ve sıfırdan Facebook sayfası açıp , yükseltmek ile uğraşmazsınız .

9b5ba370eb2e22017ca4d32515c23207

 


Ayrıca unutmadan şunu söylemek istiyorum . Kişilsel bir Facebook profili açtık , arkadaşları ekledik/istekleri kabul ettik . O arada hesabımızdan paylaşımlar yaptık . Peki bu paylaşımlar nereye gidecek ?

Nasıl ki , arkadaşlarımız ve Facebook abonelerimiz sayfamızı beğendiyse ; paylaştığımız şeyler ve beğenileri dahi Facebook sayfamıza aktarılacak . Burdan sonra strateji belirlemek ve gerisi size kalmış .

Sayfaya Çevirmek İçin Tıklayın

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.