#22

0

Merhaba… Bugün diğer günlerden farklı olarak bugün benim doğum günüm.Bu satırları yazarken aslında düşündüğüm tek şey onca zamanın nasıl geçtiğinden başka bir şey değil. Şu andan itibaren artık 22 yaşında bir birey olarak hayatıma devam edeceğim. Sahi ya daha geçen gün ailemle birlikte 18. Yaşımı kutluyor ne yapacağım diye kara kara düşünüyordum. 21 yaş bir bakıma benim için bir milad olmalıydı ki olduğunu da düşünüyorum. 21 yaşımda kendime birçok sözlerde bulundum. Bütün sözlerimin temeli istediğim şeye ulaşmam gerektiğine bağlanıyor o yüzden yapamazsın, edemezsin sözlerine karşın kendi hayatımı yaşıyorum ve ancak ben kendime yapamazsın dersem yapamayacağımı biliyorum ve insanların ne dediği değil benim ne hissettiğimin önem arz ettiğinin farkındayım. Bugünden itibaren adımları daha sert, başı daha dik, istediklerinden daha emin, hedefine ulaşmak için elinden geleni yapacak bir Erdem var. Bugünde yani 22 yaşımın ilk günü de somut olarak bunun adımını attığımız ilk gün olarak tarihe not alıyorum.

Şu an ileride açıp okumak için buraya kendime not bırakıyorum. İleri de bu gönderiyi öne çıkarıp BAŞARDIM! Diye de hikaye de paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

Merhaba Erdem. 21 yaşında istediğin bir çok şeyi başardın. 18 yaşında da istediğin bir çok şeyi başardın. Zaten hayatta istediğin bir çok şeyi insanlar önemli veya önemsiz demesini umursamadan başardın. Senin için önemli bir şey olması başkası için önemsiz olabilir. Hayat bu. Canını sıkma. Hayatta hedeflediğin bir çok şey var. Aile ve çevrenin senden bir çok beklentisi var. Her şeyden önce kendinden senin birçok beklentin var. Bugünden itibaren ayağa kalkma vakti. Bu kadar dinlendiğin yeter! Başarmak için çabala ve unutma hiçbir şey için geç değil ve istediğin şey için bugün uğraşmazsan yarın pişman olacaksın! Artık bir şeyleri yapma vakti, hayattan istediğini alma vakti Erdem.

View this post on Instagram

Nice Yıllara Erdem. Merhaba… Bugün diğer günlerden farklı olarak bugün benim doğum günüm.Bu satırları yazarken aslında düşündüğüm tek şey onca zamanın nasıl geçtiğinden başka bir şey değil. Şu andan itibaren artık 22 yaşında bir birey olarak hayatıma devam edeceğim. Sahi ya daha geçen gün ailemle birlikte 18. Yaşımı kutluyor ne yapacağım diye kara kara düşünüyordum. 21 yaş bir bakıma benim için bir milad olmalıydı ki olduğunu da düşünüyorum. 21 yaşımda kendime birçok sözlerde bulundum. Bütün sözlerimin temeli istediğim şeye ulaşmam gerektiğine bağlanıyor o yüzden yapamazsın, edemezsin sözlerine karşın kendi hayatımı yaşıyorum ve ancak ben kendime yapamazsın dersem yapamayacağımı biliyorum ve insanların ne dediği değil benim ne hissettiğimin önem arz ettiğinin farkındayım. Bugünden itibaren adımları daha sert, başı daha dik, istediklerinden daha emin, hedefine ulaşmak için elinden geleni yapacak bir Erdem var. Bugünde yani 22 yaşımın ilk günü de somut olarak bunun adımını attığımız ilk gün olarak tarihe not alıyorum. Şu an ileride açıp okumak için buraya kendime not bırakıyorum. İleri de bu gönderiyi öne çıkarıp BAŞARDIM! Diye de hikaye de paylaşacağımdan emin olabilirsiniz. Merhaba Erdem. 21 yaşında istediğin bir çok şeyi başardın. 18 yaşında da istediğin bir çok şeyi başardın. Zaten hayatta istediğin bir çok şeyi insanlar önemli veya önemsiz demesini umursamadan başardın. Senin için önemli bir şey olması başkası için önemsiz olabilir. Hayat bu. Canını sıkma. Hayatta hedeflediğin bir çok şey var. Aile ve çevrenin senden bir çok beklentisi var. Her şeyden önce kendinden senin birçok beklentin var. Bugünden itibaren ayağa kalkma vakti. Bu kadar dinlendiğin yeter! Başarmak için çabala ve unutma hiçbir şey için geç değil ve istediğin şey için bugün uğraşmazsan yarın pişman olacaksın! Artık bir şeyleri yapma vakti, hayattan istediğini alma vakti Erdem. #22 #doğumgünü

A post shared by Erdem Öztürk (@erdemozturktr) on

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.