Youtube Go Nedir ? İnternetsiz Video İzleyin !

Youtube Go bir kaç ay önce Beta sürümü ile hayatımıza girdi ve bir anda popüler olmaya başladı .

0

İnternet hayatımızın koparılmayan bir parçası olsa da internetsiz vakit geçirmek zorunda kaldığımız zamanlarda oluyor . Video izlemek günümüzün en popüler aktivitesi olmuş durumda . Artık insanlar televizyondan program izlemek yerinde Youtube’de yayınlanan videolar ile vakit geçiriyor , bilgiler almaya çalışıyor . Hal böyle olurken ve Youtube dünyanın en popüler video izleme ve yayınlama programıyken yeniliklerini de beraber getirdi . Youtube Go bir kaç ay önce Beta sürümü ile hayatımıza girdi ve bir anda popüler olmaya başladı . Youtubede artık videoları internetsiz bir şekilde izlenmesi gerektiğini veya böyle bir talebin oluşacağını düşünecek olacak ki Youtube böyle bir uygulamayı bizler ile paylaşmış durumda .

Youtube Go Nedir ? Artıları ve Eksikleri Nelerdir ?

Youtube Go biraz öncede bahsettiğim gibi Youtube üzerinden izlemek istediğiniz videoyu çevrimdışı bir şekilde izlemenizi sağlayacak bir uygulama . Arayüz  olarak Youtube ile bezerliği bulunan uygulamayı Youtube’den ayıran tek özelliği uygulama indirilebilir olmasıdır . İnternetli ortamdan internetesiz ortama geçerken indirmenizi sağlayan ve bu sayede çevrimdışı bile olsanız sizlere video izleme deneyimini sunan Youtube ; insanlara yararlar sunmaktadır .

Uygulamanın Artıları : Yurtta kalan , kütüphanede ders çalışan veya telefonun dahi çekmediği köyleri olan ve köye ziyarete giden arkadaşlar için uygulama mükemmel bir fırsat sunmaktadır . Boş zamanınızı değerlendirmeniz için yapılmış mükemmel bir uygulama .

Uygulamanın Eksileri : Uygulamada bazı videolar inmiyor ve düşük kalite acaip derecede düşük bir kalitede . Düşük kalitenin acaip derecede düşük olması veri ve depolama alanı açısından ne kadar olumlu olsada kaliteler daha fazla arttırılabilirdi .

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.