İnstagram’da Stalk Nasıl Yapılır ?

0

İnstagram’da hangimiz stalk yapmıyoruz ki ? Kimimiz aşık olduğu insanı kimimiz hayranı olduğumuz insanı kimimiz içten içe çekemediği insanı . İnstagram’da stalk yapanlar bana göre ikiye ayrılır .

  1. Kendi hesabından stalk yapan korkusuzlar
  2. Fake hesaptan stalk yapan tedbirciler

Korkusuz stalk yapanlara bir sözüm yok onlar karda yürür izini belli etmez fakat bugün ki konumuz tedbirci arkadaşların stalk nasıl yapacağı , nasıl daha etkili stalk yöntemleri kullanabileceği .

Öncelikle bir fake hesap açıyorsunuz . Hadi canım dediğinizi duyar gibiyim ama fake hesap açarken de bununda bir inceliği var canım . Hesabı kesinlikle telefon numaranıza bağlamayın ve numaranız ile hesabınızın bağlanmasına izin vermeyin . Özellikle rehberde ki kişilere erişmesine izin vermeyin baştan yanarsınız .

İkinci adım olara bir tane isim soy-isim uydurmak olacak . Buna bağlı olarakta arkadan çekilmiş bir fotoğrafı ( yüz belli olmasın şimdi tanıyan  falan çıkar ) profil fotoğrafı yapacaksınız . Bitti mi ? Bitmedi ! Şimdi bir güzel Biyografi ekleyin . 21 – Swimmer – KOÜ  gibi .

Hesabınıza şöyle kimseyi takip etmeden veya takipçimiz olmadan bi 21 tane sadece siyah olan fotoğraf yükleyin . Bide birilerini mi takip edicez ile neden 21 ? neden siyah dediğinizi duyar gibiyim biraz bekleyin her şey rayına oturacak J

CHIANG MAI THAILAND – AUG 2 2016: A man holds Apple iPhone with Instagram application on the screen. Instagram is a photo-sharing app for smartphones.

Hesabı açtık ( mail ile onaylayın ) , profil fotoğrafıseçtik , bio girdik , siyah 21 tane aynı fotoyu ekledik . Şimdi sırada ağaç ,börtü böcek eklemekte . 9 – 10 tane de bundan ekleyin . Tamamdır . Şimdihesabınızda 30 – 31 tane fotoğraf var ! Yavaşça birilerini takip edin vetakipçiniz olsun . Kapanı kuruyoruz birazdan tuzak hazır olacak 🙂

Şimdi son adım olarak örneğin 200 takipçimiz oldu . Hesabı herkese gizleyin ve ara sıra birilerini takip edip haftada bir defa takip isteklerini kabul edin . Takip ettiğiniz ve takipçiniz arasında pek bir fark olmasın bu sayede siz gerçek bir profil izlenimi oluşturacaksınız .

Neden o kadar çok siyah fotoğraf yükledik ? Arkadaşlar hesabınızı gizlediğiniz için 21 tane yani 7 satır siyah fotoğraf yükledik ki gizli hesaptan olduğu için dışarıdan bu fotoğraf paylaştı imajı oluşturabilelim . Geriye kaldı takip et butonuna basmakta . Şansınız varsa kabul edilirsiniz ama hala takip isteğinden red yiyorsanız örneğin Fenerbahçe takımını tutuyorsa karşıda ki kişi Fenerbahçe fan sayfası açıp takip edebilirsiniz .

Şunu unutmayın . Bir kişinin hikayesini izliyorsanız ve sizin izlediğiniz görünmesini istemiyorsanız o kişiyi engellerseniz bunu görmez veya bilgisayar tarayıcınıza IG Story uygulaması benzeri bir uygulama yüklerseniz hayalet bir şekilde hikayeleri izleyebilir hatta bilgisayarınıza indirebilirsiniz .

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.