Artıway Nedir ? Artıway İle Kolayca Para Kazanın – Ödeme Kanıtlı

Artıway ile kolay yoldan para kazanın

0

İnternetten Para Kazanmak ile alakalı bir çok makale ve yazı var . Bu yazılardan birinede ben sahibim . İnternetten Paza Kazandıran 10 yöntem başlıklı yazım Google sırlamasında ve ön planda . Her gün yüzlerce trafik aldığım bu yazımda sizler ile bir kaç internetten para kazanma yöntemini paylaşmıştım . Yazımda ki maddelerden birisi olan Artıway ile alakalı sizler ile bilgimi ve tecrübelerimi anlatacağım .

Artıway ile alakalı önceden de bir yazı yazmıştım . Yaklaşık 11 ay önce paylaştığım bu yazımda sizlere Artıway’i anlatırken şimdi üzerine eklediğim 11 aylık tecrübemide ekleyerek sizler ile bu yazıyı paylaşacağım . Artıway uygulamsını bir kaç senedir kullanmaktayım . İnternetten alışveriş yapanlar için veli nimet olarak sayılacak bu uygulama sayesinde internet alışverişlerinizi daha ucuza getirebilirsiniz veya internetten para kazanmış olursunuz . Aşağıda benim Artıway ödememi görmektesiniz .

Uygulamanın basitçe mantığı şu şekilde . Sizler ; Site üzerinden alışveriş yaptığınız zaman her sitenin kendine özel komisyonlarından yararlanabiliyorsunuz . Kimi site %10 para kazandırırken kimi site sizlere %0,5 para kazandırmaktadır . İşlemler bonus olarak değil gerçek para olarak işlemektedir . Biriken paralarınız 30 TL limitini aştığı zaman paranız belirttiğiniz IBAN numarasına gönderilir .

Sistemsel olarak hayatınızı Artıway üzerinden para kazanma ile idame ettiremezsiniz fakat 3 ayda bir 5 ayda bir yol paranızı , sevdiğiniz bir tatlının masrafını veya sinema bileti paranızı çıkartabilirsiniz . 3 veya 5 ay dememin ana sebebi ; Sizler bir yerden alışveriş yaptığınız zaman 30 dakika içerisinde kazanacağınız tutar Değerlendirmeye alınır . Bu değerlendirme süresi 30 gün değerlendirilir ( kargo iade iptal durumu söz konusu mu diye ) 30 günün sonunda ( daha az veya fazlada olabilir ) paranın sisteme aktarılma süreci bulunmaktadır . Paranız sonuç itibariyle Ödemeye Uygun gözükürse ve 30 TL limitini doldurursanız paranızı 3 -5 gün içerisinde çekebilirsiniz . Sürecin bu kadar uzun olması sistemin eksikliği olarak görmekteyim fakat sonuçta elimize para geçtiği için sistemi güzel bulmaktayım 🙂

 

BURAYA TIKLAYARAK ÜYE OLARAK HEM SİZ 10 TL BONUS KAZANABİLİR HEMDE BANA PARA KAZANDIRABİLİRSİNİZ 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.