Hayat Laftan Anlamaz – Kişisel Gelişim Kitabı Önerisi

Bu haftaki kitap önerim Hayat Laftan Anlamaz

0

Ülkemizde kişisel gelişim hakkında yazılmış bir çok kitaba ve yapılmış bir çok seminer / konferansa ulaşabiliriz . Kişisel gelişim aslında herkesin ihtiyacı olan bir şeydir . Sonuçta herkes ihtiyacı olan gücü , yapabileceklerinin sınırını görmeye hakkı vardır . İşte bu konuda devreye arkadaş ortamınız , yaşadığınız hayat ve yaşanılan / önerilen hayatlardan alıntılar devreye girer .

 

 

Piyasada ki bir çok kişisel gelişim kitabı ayağa kalkın , yapabilirsiniz , evet siz busunuz derken bazıları içinizdeki sizi bulmanıza yardımcı olmak için yazılmaktadır ( ki bu çok nadirdir )  . Bir çok kişisel gelişim kitabı görmüş ve okumuş bir insan olarak söylemeliyim ki Hayat Laftan Anlamaz kitabını diğer kitaplardan ayıran noktada tam olarak bu . Size ayağa kalkın demek yerine neden ayağa kalkmalısınız ? neden içinizdeki SİZ ‘i bulmalısınız gibi sorulara cevap aramaktadır .

 

Kabaca kitabın içindeki başlıklara bakarsak …

Başarılı insan nasıldır ?

Başarının mutluluğu

Para biriktirme

1 Milyon Doların Olsaydı Ne Yapardın ?

Tartışmayı Bilin

Problem Çözme

Her Şeyin Başı Plan

Lider Olmanın Anahtarları

… gibi konuları ele alıyor . 112 Sayfa olan kitap dışarıdan bakılınca sayfa sayısı az gözükse de 3 yıllık bir emek sonucu ortaya çıktığını sizlere söyleyebilirim .

 

 

İyi bir insan, iyi bir eş, iyi bir ağabey, iyi bir arkadaş, iyi bir dost, iyi bir lider, iyi bir yönetici, iyi bir evlat olmak senin elinde mi, yoksa …

Siz dünyayı değil ama kendinizi değiştirebilirsiniz. Değişen kendiniz bir gün dünyayı da değiştirebilir. Sen değişmeden (iyi olmadan), evladın, arkadaşın, dostun, iş arkadaşın değişir mi (iyi olur mu) ?

Sen ne söylersen söyle, hayat senin söylediklerine değil, yaptıklarına bakmaya devam edecek. İşte bu yüzden ertelemek yok, harekete geçmek var.

Kısacası; HAYAT LAFTAN ANLAMAZ

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Hayatın Laftan Anlamadığını göreceğiniz bu kitap sizlere mutlaka bir şeyler katacaktır .

Yazar Hakan Nergis ile birlikte çektiğim bu videoda sizlere kitap yazma sürecinde nasıl sorunlarla başa çıktığını ve kitap yazma sürecini sizlere anlattı .

 

KİTABI SATIN ALMAK İÇİN :  https://goo.gl/DyTNp8

HAKAN NERGİS İNSTAGRAM ADRESİ : https://goo.gl/yedNfR

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.