Artıway İle Harca – Kazan ( Ödeme Kanıtlı )

Merhaba millet bugün sizlere internetten para harcarken aynı zamanda para kazanmaktan bahsedeceğim .

0

Yıllardır dünyada ve ülkemizde varlığını sürdüren ARTIWAY , bizlerin para kazanmasından ziyade daha ucuza alışveriş yapma imkanı sağlıyor . İşin içinde para kazanmak olsa da mantıken daha ucuza alışveriş yapmış oluyoruz 🙂

 

Önceden ismi BONUSBAY olan fakat telif hakları yüzünden ülkemizde ARTIWAY adı altında çalışmalarını yürüten firma bizlere nasıl para kazandırıyor , bizlere avantajı ve dezavantajı neler biraz bunlardan bahsetmek istiyorum .

 

 

Artıway öncelikle komisyoncu bir firma . Örneğin siz Hepsiburada sitesinden alışveriş yapıyorsunuz . Firma burdan belli bir yüzde komisyon alıyor ( firmanın aldığı komisyonu bilmiyorum ) sonrasında size %2.5 komisyon veriyor . Toparlayacak olursak . Hepsiburada sitesinden 100 TL’lik ( kargo hariç ) bir alışveriş yaptığınız zaman sizlerin hesabına 2.5 TL para yansıtılıyor . Alışverişiniz 2.5 TL daha ucuza gelmiş oluyor .

 

Eğer yazıyı buraya kadar okuduysanız 2.5 TL için mi uğraşacağım kardeşim dediğinizi duyar gibiyim . Aliexpress sitesinde %9’a kadar bir bonus sağlanıyor . Çinden zaten ucuza aldığınız şeyler bu sayede daha ucuza gelmiş oluyor 🙂 Site sayesinde damlaya damlaya göl oluyor ve 30 TL limite ulaştığınız zaman Banka hesabınıza veya ininal karta çekim yapabiliyorsunuz .

2.5 TL kazanarak 1200 TL alışveriş yapmanız gerekiyor ki 30 TL kazanasınız ( Hepsiburada sitesi için bir örnek ) . Bu çok zor gibi gözükse de sizlere muhteşem bir teklifim var . Aşağıdaki mailde de gördüğünüz gibi benim referansım ile kayıt olursanız ve 2 TL ödeme limitine ulaşırsanız hem sizin hemde benim hesabıma 10 TL bonus lira yansıtılacak . Hem siz hemde ben 10 TL kazanmış olacağız  🙂 

 

 

Ödeme konusunda hiç bir sıkıntı yaratmayan firma , kazandığınız bonuslar ödenmeye uygun olup 30 TL limitine ulaştığı zaman 3 gün içerisinde sizlere ödemenizi yapıyor . Önceden aldığım ödeme ve şu anki bonusum hakkında bilgiye aşağıda ki resimden ulaşabilirsiniz .

 

 

ARTIWAY’E KAYIT OLMAK , 10 TL KAZANMAK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYIN ( UNUTMAYIN 2 TL ÖDEMEYE UYGUN BONUS KAZANIRSANIZ 10 TL KAZANACAKSINIZ ) 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.