Kingsman Altın Çember Fragman – Özet

Kingsman 2 için ufak bir eleştirim olacak :)

0

İlk filmde Beyfendilik üzerine kurulan Kingsman filmi , ikinci filmi ile karşımıza çıkıyor . Çıkıyor çıkmasına ama kimi eleştirmenler film için , birincisi kadar iyi olmadığını söyledi . Filme gitmiş olan biri olarak söylüyorum ki en az ilk filmi kadar eğlenceli ve aksiyon sahnelerini koymuşlar . İlk filmde ki dövüş sahnesinde ki kamera açısını sıkça kullanmaları da ayrı güzel olmuş diyebilirim .

İkinci film ilk filme göre daha ciddi olmuş ve karşılarında ki kötü biraz pasif kalmış . Spoiler vermiş gibi olacağım ama Milyarlarca dolar sahibi olan bir insan düşünün her imkan elinin altında ve sadece 3 – 5 koruması var .Şimdi diyeceksiniz ki ilk filmde ki kötünün hiç bir koruması yoktu … Evet ilk filmde ki kötünün koruması yoktu fakat ( fragmanda da görebilirsiniz ) Adam Kingsman dükkanına roket saldırısı yapacak güçte değildi 🙂

 

İyisi ve kötüsü ile film sürükleyici olmuş . Filmin bazı sahnelerinde yav bu saçma olmuş desemde , ne mantıklı ki bu saçma olsun diye kendi kendime kara kara düşündüm

Kingsman Altın Çember Özet : 

Merkezleri yok edildikten ve dünya rehin alındıktan sonra, Kingsman ajanları bir kez daha harekete geçmek zorundadır. Araştırmaları sonucu Amerika’daki bir casus teşkilatının varlığından haberdar olurlar. Statesman olarak bilinen bu teşkilat da kendilerinin teşkilatıyla aynı dönemde kurulmuştur. Bu iki elit teşkilat; acımasız, ortak düşmana karşı beraber hareket eder. Dünyayı kurtarmak Eggsy için artık bir alışkanlık haline gelmiştir.
2014 yılında gösterime giren Kingsman: Gizli Servis aksiyon-macera ve komedi dalındaki başarılı çıkışına bir yenisini daha ekliyor. Asi genç Eggsy olarak ilk filmde karşımıza çıkan Taron Egerton ve karizmatik centilmen ajan Harry olarak tanıdığımız Colin Firth’ü tekrar geri döndüren filmde ajanların teknoloji uzmanı Ginger rolünde Halle Berry eşlik ederken, Pedro Pascal Jack adında bir ajan, filmin kötü karakteri Poppy de ödüllü oyuncu Julianne Moore olacak. Channing Tatum devlet için çalışan gizli bir ajanı ve Jeff Bridges de ajanların yeni lideri olan Champagne adında bir karakteri canlandırıyor.

FİLM FRAGMANI

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.