Wonder Woman Film Eleştirisi – Spoiler İçermez

2017 yazının ilk gününde çıkan wonder woman filmini ele aladım .

1

DC Comics‘in karakterlerinden biri olan Wonder Woman‘ı Batman vs Superman filminden hatırlarsınız . Filmde bir fotoğraf Batman’in eline geliyordu ve bu fotoğrafta ki Wonder Woman‘ın ta kendisiydi . Aslında o zaman bu filmin çıkacağı ve filmin konusunun az çok ne olacağı belliydi . Sonuç itibariyle Wonder Woman neden fotoğraf çekilmiş diye insanların aklında bir soru kaldı ve filmde az çok neden fotoğraf çekildi ve Wonder Woman , Wonder Woman olduğunu nasıl anladı bunu ele almış .

Chris-Pine-and-Gal-Gadot-in-Wonder-Woman

Film beklediğimden gerçekten iyiydi . Görsel ve ses efektleri hakkından diyecek söz yok çünkü adamlar bu işin artık ustası olmuş durumdalar .  Film 141 dakika yani 2 saat 21 dakika . Uzun gibi gelse de bir başlangıç filmi için normal buldum . Senaryo akıcı bir şekilde ilerliyor .  İlk yarıda bir aksiyon görmüyorsunuz , genel olarak ele alırsak ta zaten aksiyon için değil , dediğim gibi Wonder Woman kim ve ne olduğunu anlatmak için olan bir film . Neden aksiyon yok diye düşünmeyin , kendinizi filmin sonuna saklayın neler olacak neler ( Spoiler sayılır mı bu ? )

IMG_0365

Baş rolde ki Gal Gadot , başrole uygun olmuş . Ne az ne fazla . Güzelliği ile sizler büyüleyen Gal Gadot , filmi izlerken gel bir kere de bana vur dedirtiyor içten içe

( abartmıyorum )

wonder,vIiWGVDDREiBjTuaCk1dUQ

Son olarak Fragmanı burdan izleyebilirsiniz . Filme gideceklere şimdiden iyi seyirler .

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

1 yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.