En Güzel 5 Dicaprio Filmi

Leonardo Dicaprio dediğimiz zaman şüphesiz ki aklımıza ilk Oscar ödülü geliyor .

0

*BU YAZI SPOİLER İÇERMEZ

Leonardo Dicaprio dediğimiz zaman şüphesiz ki aklımıza ilk Oscar ödülü geliyor . Oscar almasından çok Oscar ödülünü alamaması espiri kaynağı olmuştu hatırlarsanız . Sürekli film izleyen birisiyim ve Dicaprionin filmlerini izlemedim desem yalan olur . Açıkça söylemek gerekirse Diriliş filmini izlemedim . Hani şu Dicaprio’nun Oscar ödülünü aldığı film … Diriliş filmini izlemesem de size Dicaprio’nun Oscarlık oyunculuk yaptığı diğer 5 tane filmi sıraladım .

  1. Başlangıç : Asıl adı İnception olan bu filmi yaklaşık 2 sene önce izledim . Rüya içinde rüya görmeyi farklı bir boyuta taşıdıkları bu film gerçekten dedikleri gibi beyin yakıyor . 2 senedir filmin sonunda ne olduğunu anlamış değilim . Ardından tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan sorusuna benzer bir cevap bırakıyor .                                                                 27152758-inception-wallpapers

2. Sıkıysa Yakala : Asıl adı Catch Me İf You Can olan bu film kapaktan da göreceğiniz gibi 2 büyük oyuncuyu yani Dicaprio ve Tom Hanks’e ev sahipliğiğ yapıyor . Burda Hanks’in ne kadar büyük oyuncu olduğundan veya fimde ki görevinden bahsetmeyeceğim sadece filmi izlerken Dicaprio’nun yerine kendinizi koymanızı istiyorum .

35973

3. Para Avcısı : Şöyle filmin ismine kapağa baktığınız zaman az çok ne olduğunu anlayabilirsiniz aslında . Eğlenceli bir ofis ve para avcısı bir patron . Para avcısı bir patron dedim bu spoiler verdim sayılmaz heralde ..

Gerçek hayatta böyle şeyler oluyor mu dedirten cinsten bir film . Parayı veya lüks hayatı anlatan bir film izlemek istiyorsanız , tam size göre bir film . KAÇIRMAYIN !

47783_18

4. Zindan Adası : İnternette bu film hakkında beyin yakıyor vs. diye şeyler duymuşsunuzdur . Gerçeği söylemek gerekirse insanı düşündüren bir film . Dicaprio’nun oynadığı Başlangıç filmimi yoksa Zindan Adası filmi mi daha beyin yakıcı diye soracak olursanız karar veremiyorum yanıtını veririm . Yine Dicaprio yine beyin yakıcı bir film .

132039

5. Titanik : İzlemeyeniniz var mı diye sormadan edemiyorum . Gerçekten Titanik filmini izlemeyeniniz var mı ?

Gemide geçen bir aşk hikayesi . Her izlediğiniz de kendini izleten efsane bir film .

id-261

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.