9 Şubat 1998 tarihinde bir pazartesi günü dünyaya gözlerini açan Erdem Öztürk 3 çocuklu ailenin sonuncu çocuğudur . Araştırmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seven Erdem , orta okul yıllarında bilgisayar ile tam manası ile tanışmış ve sonrasında her gün kendini geliştirmek için uğraşmıştır . Geçmişte İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor’da lisanlı basketbol oynamış ve çeşitli sebeplerden ötürü sporu bırakmak zorunda kalmıştır . Sosyal Medyanın günümüzün vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanan Erdem , bir çok sosyal medya projesi için fikirler üretmektedir .

İstanbul Kültür Üniversitesinde Lojistik ( Önlisans ) bölümünü bölüm birinciliği ile bitiren Erdem ,  Lisans eğitimine İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümünü tam burslu olarak devam etmektedir . Örgün eğitiminin yanında   Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim 1. Sınıf Açık öğretim öğrencisidir . Erdem’in hayali en az 4 farklı üniversite bölümünden mezun olmaktır .

Şu anda sosyal medya , blockchain teknolojisi , siber suçlar ve uyuşturucu maddelerin zararları hakkında araştırmalar yapmaktadır . İngilizceyi anlayıp konuşamayanlar kervanının içindedir ve henüz dil bilmiyordur .

Şu anda teklif geldikçe oyunculuk , editörlük , içerik üreticiliği , sosyal medya danışmanlığı ve özellikle de öğrencilik yapıyordur .

Yaş : Her sene değişiyor .

Boy : 1.85

Kilo : 70

Oynadığı Reklamlar

Ziraat Bankası Seni Düşünür O – Bankkart Combo

Oynadığı Diziler

Arka Sokaklar 462. Bölüm Selçuk Karakteri

Genel Yayın Yönetmeni

www.mininghaber.com

Projeler

oyunkodual.com

Yöneticisi olduğu sayfalar

instagram.com/erdemozturkcomtr

instagram.com/birsevdadirfener

instagram.com/erdemshared

instagram.com/oyunkodual

Sosyal Medya Hesapları

Facebook profili

www.facebook.com/erdemozturktr

Twitter profili

www.twitter.com/erdemozturktr

Youtube Kanalı

www.youtube.com/erdemozturktr

İnstagram Profili

www.instagram.com/erdemozturktr

Mail ulaşım

erdem@erdemozturk.com.tr